proszę czekać...

O Firmie

Firma Vero działa na rynku od 2003 roku i zajmuje się sprzedażą produktów z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Produkty w naszej ofercie pochodzą z Włoch (zawory grzejnikowe i akcesoria techniki grzewczej i sanitarnej) – jesteśmy przedstawicielem na Polskę firmy Pintossi+c specjalizującej się w produkcji zaworów grzejnikowych, odpowietrzających, bezpieczeństwa i innych artykułów z zakresu techniki grzewczej. Firma Pintossi+C prowadzi swoją działalność od 1913 roku. Pintossi + C to firma z tradycjami, która w szczególny sposób dba o najwyższą jakość oferowanych produktów oraz zadowolenie klientów.

 

W oferowanym przez nas asortymencie znajduję się również szeroki wybór produktów innych uznanych na rynku marek, co pozwala na stworzenie kompleksowej oferty.

Wybierając naszych dostawców w szczególności zwracamy uwagę na jakość oferowanych przez nich produktów oraz usług.

 

Drugą gałęzią naszej działalności jest własna produkcja przyłączy elastycznych w oplocie ze stali nierdzewnej AISI304. W naszej produkcji szczególny naciska kładziemy na jakość wyrobów, bardzo starannie dobierając dostawców podzespołów oraz ściśle przestrzegając zasad produkcji i kontroli jakości. Posiadamy Aprobatę techniczną oraz Atest Higieniczny, wydajemy również Deklarację zgodności ze znakiem budowlanym B. Będąc producentem przyłączy możemy sobie pozwolić na dużą elastyczność naszej produkcji i zapewniamy klientom wykonanie również zamówień nietypowych.

 

 

 

tworzenie stron - Fabryka Stron Intenetowych sp. z o.o.
CMS - Fsite
Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij